ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Допомагайте людям-це важливо!

17 квітня 2024


В один із сонячних днів на занятті з Громадянської освіти, нам запропонували зробити листівки для людей похилого віку. Викладачка пояснила, що вже є доброю традицією коледжу вітати мешканців пансіонату з весною. Нас, студентів першого курсу, це зацікавило і ми почали творити. Цей захід став і для нас, учасників, – своєрідним релаксом. Ми змогли поєднати свої фантазії, творчість з реалізацією гарної справи.

Зібравши листівки, представники першого курсу віднесли їх до пансіонату, де мешкають люди поважного віку, це поряд з нашим навчальним закладом. Нас люб’язно зустріла директорка пансіонату та психолог і запропонували самим зайти, і привітати мешканців закладу. При зустрічі з мешканцями пансіонату хотілося їх обійняти та і вони посміхалися нам, після перших слів вітання. Емоції нас переповнювали, вони були різні, хотілося більше тепла подарувати цим людям. Коли ми зайшли в одну з кімнат мене настільки розчулили бабусі, які там мешкали, що я не змогла стримати сліз. Також, ми познайомилися з дуже гарним дідусем, особисто я дуже захопилася його історією – він пише картини. На стінах кімнати висіли красиві полотна. Ми дізналися, що картини дідусь пише і продає, а зароблені кошти передає на ЗСУ. Дехто з мешканців пансіонату опинився тут, переїхавши з прикордоння Сумщини, із зрозумілих причин…

Від зустрічі з цими людьми ми отримали безліч позитивних емоцій, – декілька годин нашого часу, – декілька десятків людей посміхнулися. Робити добро не складно і варто.

Балтак Яна, студентка 111групи