ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Економічна гра

13 листопада 2023


Тиждень обліково-фінансових та економічних дисциплін розпочато. В чудову осінню суботу студенти 3 курсу обліково-фінансового відділення мали змогу пограти в популярну економічну гру «Cash Flow» – симулятор бізнес-середовища в форматі настільної гри. Вміння професійно та персонально управляти фінансами надають можливості стати забезпеченою особою, про що мріють всі, без виключення, люди на землі. Навчання через ігровий процес легко і невимушено дозволяє активізувати підприємницьке мислення, виявити зони для розвитку та сформувати свої головні цілі.

Дякуємо бізнес-тренеру Дані Хоменко за чудовий майстер-клас та розкриття таємниць успішного збагачення!

Як відомо, щоб бути компетентним фахівцем не достатньо мати лише професійні знання, треба розвивати Soft Skills (м`які навички), які допомагають взаємодіяти між собою в команді незалежно від сфери діяльності. Тож, граючи – навчаємося далі. Новий тиждень розпочався з економічної гри, в якій приймали участь студенти 2 курсу обліково-фінансового відділення. 4 команди намагалися довести, що вони найкращі – спритні «Бізнесмени» (321 група), скромні «Бригада бізнесменів» (221 група), спортивні «Атлети» та «П’ять відтінків» (121 група). Студенти формулювали свою думку, пристосовувалися та адаптувалися до обставин, удосконалювали навички співпраці, спілкування та тайм-менеджменту і безумовно – навчалися.

Щиро вітаємо команду-переможця «Бізнесмени» та всіх студентів 321 групи, дякуючи за яскраву підтримку і віру в команду. Ви – неперевершені, і, сподіваємося й надалі ваші результати будуть зростати в геометричній прогресії.