16 березня 2026
16 березня 2026 року в рамках Тижня загальноосвітніх дисциплін відбулася гра «Цифрова варта: математика та фізика на захисті майбутнього». Учасниками стали здобувачі освіти 111 та 211 груп.
Замість традиційних задач студенти занурилися у сюжетний квест. Коли за сценарієм їхні смартфони «перегрілися» від хакерської атаки, учасники мали терміново рятувати систему, використовуючи знання фундаментальних наук. Учасники пройшли три рівні випробувань:
Студенти в режимі реального часу відповідали на питання: «Яке поняття сьогодні стало для вас символом стабільності?». Найпопулярнішими відповідями стали «Трикутник стабільності» та «Стійка рівновага», що підтвердило глибоке розуміння студентами зв’язку між теорією та практикою.
Проведений захід продемонстрував, що фундаментальні знання з природничо-математичних дисциплін є основою для розуміння сучасних технологій. Застосування гейміфікації та інтерактивних інструментів дозволило: студенти побачили, як формули з підручників працюють у реальних гаджетах, поняття геометричної та фізичної стабільності стало фундаментом для усвідомлення власної безпеки в мережі.
Завдяки кмітливості здобувачів «Об’єкт» було успішно захищено. Знання – це щит, а логіка – сила, що роблять наших студентів непереможними!
Тетяна Захарченко


