ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

«Я корабель, що ніколи не потоне»

04 березня 2024


Піклування про свій стан та психічне здоров’я — це життєво необхідна навичка не лише для педагогів, а й для кожної людини, особливо в умовах стресу. Уміння віднаходити внутрішній баланс дозволяє ефективно керувати своїм життям, приймати зважені рішення, відчувати впевненість у власних діях.

«Корабель не тоне на воді , він тоне, коли вода потрапляє всередину нього. Тому не так важливо, що ззовні, важливо – що ми впускаємо всередину». Психічне здоров’я – це стан благополуччя, у якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати й професійно розвиватися.

Протягом лютого 2024 року педагогічні працівники коледжу пройшли курс тренінгів «Самодопомога +». Проводив тренінг Міжнародний медичний корпус.

Тренер Тетяна ТЕМЧЕНКО звернула увагу на те, як потрібно ставитись до своїх думок, емоцій та поведінки. Вона наголосила на тому, що потрібно дослухатися до свого тіла, бажань та внутрішніх психологічних процесів, адже це підвищує здатність планувати діяльність, позитивно ставитися до себе і, як наслідок, – мати високий рівень емпатії.

Дякуємо тренеру за позитивні емоції та результативно проведений час.