ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Юні науковці

20 листопада 2023


16 листопада у коледжі була проведена III Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Україна на шляху трансформацій: «Суспільство.  Економіка. Право».

Учасники та гості круглого столу мали змогу заслухати та обговорили надзвичайно цікаві дослідження юних науковців у різноманітних секціях.

Студенти згадували життя в окупації, окреслювали аспекти навчання в умовах воєнного стану, викривали кібербулінг та технології маніпулювання в Інтернет-просторі, ділилися лайфхаками у вивченні української та іноземних мов,  аналізували процеси діджиталізації у екології та  обліку, напрямки підвищення продуктивності праці та сплати ПДВ, митний режим експорту зернових культур…

Всі доповіді свідчили про глибоке розуміння предмету досліджень та демонстрували вміння висловлювати оригінальні ідеї.  Доброзичлива атмосфера заходу сприяла активному обговоренню та невимушеному спілкуванню.

Щиро пишаємося нашими юними науковцями та віримо, що їхні досягнення  надихатимуть інших студентів розвиватися у сфері наукових досліджень та відкриттів.