ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Корупція – це…

15 грудня 2023


14.12.2023 викладачка-методист БІСІК Світлана провела правовий лекторій-диспут із здобувачами освіти І курсу Державного навчального закладу “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” на тему “Стоп корупції”.

Захід пройшов під керівництвом заступника директора з виховної роботи МАКОТРЕНКО Ніни та за участю майстра виробничого навчання ДОБРОВОЛЬСЬКОЇ Маргарити та викладача правознавства МИХАЙЛОВСЬКОГО Олександра.

Лекторка ознайомила молодь з теоретичними та практичними засадами корупції як соціального явища. Детально зупинились на відповідальності за отримання неправомірної вигоди та підкупу або надання особі неправомірної вигоди.

В ході зустрічі було приділено увагу питанню впливу корупції на економіку, підкреслено викладачем, що прояви корупції є порушенням прав людини.

Під час дискусії студенти активно висловлювали власні думки щодо перспектив розвитку держави за умови відсутності корупції.

Було запропоновано пройти напівжартівливий тест “Який ви корупціонер?” https://life.pravda.com.ua/society/2017/12/9/227866/

Підготувала: викладач-методист  БІСІК Світлана