ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Ми серед кращих на міжнародній олімпіаді!

10 червня 2018


1 лютого 2018 року стартувала Міжнародна студентська Олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». Спрямована вона на вдосконалення професійної майстерності майбутніх фахівців, популяризацію інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування в професійній діяльності.

Конкурс проводився в декілька етапів.

І – Online-етап (Online-тестування) (1 березня – 10 квітня);

ІІ – регіональний очний етап (рішення практичних задач) (12 квітня);

ІІІ – національний фінал (7 червня).

У коледжі СНАУ навчається багато талановитої, творчої молоді, яка крім фахових знань, в своїй практичній діяльності вміє ефективно застосовувати інформаційні технології. На підтвердження того щороку студенти нашого коледжу перевіряють свої практичні вміння та беруть участь у цій олімпіаді.

7 червня 2018 року відбувся національний фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». У конкурсі з «Використання бухгалтерії» взяли участь студентки нашого коледжу спеціальності «Бухгалтерський облік». Серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Герасимчук Аліна посіла – ІІІ місце, Майборода Анжела – IV місце. За останні п’ять років участі в Міжнародній ІТ-олімпіаді – це найвищі досягнення.

Вітаємо дівчат, бажаємо творчої наснаги, професійних злетів та успішної здачі державного екзамену.