ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Перевірка фермерів на міцність

22 жовтня 2023


17 жовтня в онлайн-режимі відбулася конференція “Війна не робить винятків: перевірка фермерів Сумщини на міцність”. Захід організований КЗ СОР Сумською ОУНБ з метою створення унікальної можливості для фермерів обмінятися досвідом та методами ведення господарської діяльності в умовах повномасштабної війни.

Конференція зібрала учасників з різних куточків Сумщини, які стикнулися з викликами, спричиненими війною та змінами в суспільстві. Ініціатори події доклали багато зусиль, щоб об’єднати для спілкування фахівців агропромислового сектору регіону, фермерів, науковців та студентів коледжів.

Під час онлайн-зустрічі мали змогу виступити директор Сумського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Олексій Пасько, керівник ФГ “Свєтлов” Вадим Свєтлов, голова Буринського місцевого осередку Асоціації фермерів та землевласників Сумщини, голова обласної Асоціації, керівник СФГ “Діброва” Андрій Гусак, завідувач сектору “Краснопільське бюро правової допомоги” Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Куцеренко. Спікери розповіли про сучасний стан сільського господарства Сумщини, адаптацію фермерів до умов воєнного стану, тенденції та стратегії аграріїв в умовах війни. 

Учасники конференції висловили вдячність спікерам за їхній внесок у розвиток аграрного сектору в умовах війни. Подія надала можливість фермерам обмінятися ідеями, запозичити досвід колег і підтримати один одного у непростий період життя.