ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Шаг до відновлення історичної справедливості

24 березня 2026


Студенти 2 курсу Відділення бізнесу та адміністрування ВСП “Сумський фаховий коледж СНАУ” взяли участь у змістовному та пізнавальному вебінарі «Шаг – відновлення історичної справедливості», присвячений ініціативі Національного банку України щодо заміни назви «копійка» на історично обґрунтований «шаг», який став важливою подією для всіх, хто цікавиться історією та прагне глибше зрозуміти минуле нашої держави.

Під час заходу учасники дізналися про важливість збереження історичної пам’яті та обговорили маловідомі сторінки української історії та роль молоді у відновленні правди про події минулого. Спікерка поділилася цінними фактами, дослідженнями та наголосили на значенні історичної свідомості у формуванні майбутнього суспільства.

Вебінар став чудовою можливістю для студентів розширити свій світогляд, і долучитися до важливої суспільної дискусії. Такі освітні ініціативи сприяють формуванню активної громадянської позиції, національної гідності та поваги до історичної спадщини.

Пам’ятаємо минуле — будуємо свідоме майбутнє!