ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Що ви побачили першим?

11 травня 2022


Дізнайся, що коїться у вашій душі і як це використовувати собі на благо

Просто скажіть що ви першим побачили на картинці?

☁️☁️Хмари

Якщо ви першими побачили хмари, це говорить про вас, як про натуру романтичну, чуттєву, яка вигадує собі щось, що не має з дійсністю нічого спільного. Якщо занадто високо літати в хмарах, буде боляче падати. Адже реальність існує, і вам від неї не сховатися. Не треба втікати від дійсності та знаходити виправдання негарним вчинкам.

⛵⛵Кораблі

Якщо ви першими побачили кораблі — це сигнал про вашу втому. Побут, робота, будинок, щоденні турботи поглинули вас з головою. Ви давно не відпочивали та вже забули, як це робиться, тому що вам весь час кудись треба не спізнитися. Навіть 3-5 днів відпочинку якісно змінять ваше життя. І навчіться казати «ні» іншим людям.

🌉Міст

Якщо ви побачили міст, це свідчить про те, що життя поставило вас перед вибором. У цей момент ви не можете вирішити, вам направо або

наліво. Вас гризе почуття сумніву, який шлях стане найбільш правильним. Ви боїтеся зробити помилку. Можливо, варто пустити справу на вільне плавання. Нехай вибір почекає 1-2 дні. Навіть якщо ви зробите згодом помилку — це теж досвід. А будь-який досвід безцінний, якщо мова не йде про пряму загрозу життю.

Море або щось інше…

Якщо ви побачили щось інше, це свідчить про те, що ви — незвичайна людина з унікальним мисленням. Ви — точно не як всі. Любите виділятися з натовпу, притягуєте до себе людей, при цьому завжди залишаєтеся незалежною. Ви не сидите рівно на одному місці та ніколи не йдете на поводу. Робите в житті тільки те, що вигідно і цікаво вам. Іноді вас «несе», подумайте про оточуючих і близьких, які знаходяться у фокусі вашої величі.