ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Туристичний похід студентів другого курсу

26 вересня 2023


Туристичні походи завжди були особливими подіями в житті студентської громади. Вони не тільки дозволяють відпочити від навчання та рутини, але й об’єднують студентів і викладачів у велику спільноту, яка докладає зусиль для досягнення спільної мети – досягнення вершини, завоювання нових знань і вражень.

20 вересня викладачі фізкультури (Старинський О.М., Мірошниченко С.А.), студенти другого курсу (121, 221, 321, 421 групи) та їх куратори (Неженець О.П., Сидоренкова А.Л., Колюжна О.І., Єфременко О.А.) вирушили у туристичний похід. Це була чудова можливість для студентів і викладачів ближче поспілкуватися поза аудиторією та вирішувати завдання разом.

Прогулянки в природі, свіже повітря, та відсутність гаджетів сприяли відновленню енергії та підвищенню робочої продуктивності.

Цей туристичний похід приніс безліч вражень та спогадів, які  об’єднали студентів і стали частиною їхньої спільної історії. Фотографії і розповіді про гарно проведений час  залишаться з ними назавжди, нагадуючи про цей особливий час разом.

Туристичні походи студентів і викладачів – це не просто пригода, а можливість для навчання, згуртованості та релаксації, що відіграють важливу роль в освітньому процесі і сприяють побудові сильної спільноти коледжу. Нехай ця традиція триває та дарує незабутні враження всім, хто бере в ній участь.