ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Участь у форум студентських ідей «Твої ідеї – майбутнє міста Суми»

22 березня 2024


З 11 по 15 березня 2024 року у Сумах проводився форум студентських ідей «Твої ідеї – майбутнє міста Суми», де молодь навчали перетворювати ідеї на повноцінні соціальні проекти. Організатором заходу була ГО “ЦУКР” спільно з Сумським державним університетом. Досвідчені ментори та спікери – представники Івано-Франківської платформи “Тепле місто”, Мінцифри, автори подкасту “комік+історик”, організацій “Будуємо Україну разом” та “Street Culture Охтирка” – ділилися з учасниками своїми знаннями та навичками.
Команда від коледжу у складі 5 осіб долучилася до участі в форумі і презентувала проект “Веретенівський парк – перезавантаження”. Мета проекту – збереження та осучаснення регіональної пам’ятки садово-паркового мистецтва, перетворення його на комфортний простір для відпочинку, привернення уваги до заповідних скарбів Сумщини.
Хоча проект не здобув призового місця, але досвід участі у форумі безцінний: навчилися писати грантові проекти «з нуля», виявляти реальні проблеми проекту та знаходити шляхи їх подолання, познайомилися з цікавими людьми, отримали мотивацію щодо втілення своїх задумів у життя. Потішили також цінні відгуки та рекомендації від експертів – представників місцевого бізнесу, органів самоврядування та донорських організацій.