ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Участь у Міжнародній студентській Олімпіаді

20 березня 2017


Сучасний випускник, який здобув економічну освіту в час широкого впровадження ІТ повинен вміти використовувати у своїй професійній діяльності новітні програмні продукти. В майбутньому це забезпечить достойне місце на ринку праці. Для якісної підготовки фахівців, вирішення управлінських та облікових завдань під час практичних занять та навчальної практики студенти працюють у прикладному рішенні «1С:Бухгалтерія 8.2 для України», «1С:Бухгалтерія 8.2 в сільському господарстві».

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, створення умов для їх творчого зростання проводиться Міжнародна студентська Олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT- Universe» за участю студентів Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації, України та інших країн

Студенти коледжу Випірайленко Тетяна, Гайтина Марія, Чижова Тетяна для вдосконалення професійної майстерності зареєструвалися на даний конкурс . На першому етапі пройшли online-тестування на сайті ІТ- Олімпіади, показали високі результати.

12 березня дівчата взяли участь у регіональному очному етапі Олімпіади Східного регіону, який проводився на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. Протягом 4 годин учасники вирішували практичні завдання з ведення обліку в прикладному рішенні «1С:Бухгалтерія 8.2 для України».

Завдання для конкурсу розроблені партнерами ІТ- Олімпіади – ІT- компаніями. Журі конкурсу протягом тижня оцінить роботи студентів і результати будуть публіковані на Офіційному веб-сайті. Тож чекаємо на результати і сподіваємося, що наші дівчата займуть високі місця і продовжать участь у Національному фіналі.

Змагання – це відмінна можливість об’єктивно оцінити свої знання!