ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Вчимося захищати рідну землю та рятувати життя 

23 квітня 2024


Ми живемо в часи, коли військово-патріотичне виховання набуває нового сенсу. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини.

22 квітня 2024 року викладачами «Захисту України» Старинським О.М. та Носаль О.М. за сприяння Комунальної установи  Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» із студентами першого курсу правового відділення було проведено практичне заняття з демонстрацією навчальної зброї та умінь з медико-санітарної допомоги «Знати, вміти, захистити».

На території коледжу розгорнулося дві локації. На першій локації під керівництвом Генадія Мірошниченка студенти повторили будову й принцип роботи автоматів АК-74, виконали вправи зі збирання, розбирання, перезаряджання макетів масогабаритних АК-74.

Друга локація – тренування з домедичної допомоги. Методист Олександр Вишня розповів студентам на які етапи поділяється тактична допомога, як оцінювати стан поранених на відстані, надати допомогу під вогнем і в укритті, переміщувати й евакуйовувати поранених, зупиняти кровотечу за допомогою джгута-турнікету та ізраїльського бандажу, діяти в разі поранень грудної клітини та забезпечувати прохідність дихальних шляхів.

Захід пройшов в дружній атмосфері. Також студенти отримали відповіді на різні питання, щодо військової справи.

Але дуже хотілося б, щоб отримані знання, діти не мали змоги застосовувати на практиці. Нехай швидше  прийде така очікувана Перемога!