ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Вересневі турпоходи

14 вересня 2023


13 вересня розпочали серію туристичних походів студенти першого курсу 111, 511, 611 та 711 груп. Для них це була чудова можливість відволіктися від навчання та поспілкуватися на свіжому повітрі.

Враження від походу – самі позитивні. Надворі ще тепло і сонячно, налаштовуємося на прийдешній навчальний рік, подорожуючи веретенівськими стежками.

По-перше, це перезавантаження, нові знання та вміння. Туристичний похід є дієвим способом перевірити свій фізичний стан і вжити заходів щодо його поліпшення. Це шанс насолодитися природою і відчути зв’язок з нею. Це можливість подихати чистим повітрям і зрозуміти, наскільки важливо берегти навколишнє середовище. Поєднання фізичного навантаження і свіжого повітря певним чином змінює наше світовідчуття

По-друге, це спілкування! Разом долалися ландшафтні перешкоди, варили смачну кашу на багатті, смажили шашлик, грали в волейбол та бадмінтон. Це сприяє єднанню та підсилює дружні стосунки в групах.

Усвідомлення краси і величі природи, неповторні миті єдності з нею, спілкування біля палаючого вогнища, підтримка свого фізичного духу – все це дарує незабутні враження та яскраві спогади, які памʼятаєш потім ще дуже довго. Все це допомагає нам переосмислювати життєві цінності та отримувати задоволення від фізичної активності!!!