ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Військова історії України – важливий інститут захисту держави

19 листопада 2023


          Українські військові, які сьогодні відстоюють Незалежність та суверенітет України на фронті — прямі спадкоємці слави та досвіду військ, які боронили Україну у всі часи. Поєднати минуле і сучасність українського війська стало можливим завдяки масштабній виставці, де документальна правда розповідає про українську військову історію. Організаторами цієї виставки є Центр досліджень воєнної історії Збройних Сил України.

      17 листопада в КонгресЦентрі СумДУ відбулося відкриття двох виставкових експозицій «Волю вільних не зламати» та «Сучасне військо крізь призму минулого». Студенти другого курсу обліково-фінансового відділення мали нагоду відвідати банерну виставку та дізнатися документальну правду  про українську військову історію. В наш час такі виставки є дуже важливими, бо  є додатковим поштовхом для усвідомлення молоддю того, що вони — майбутні захисники й захисниці України повинні продовжувати славетні традиції українського війська та  пам’ятати про те, якою ціною давалася і дається нам наша свобода.

        Поєднати минуле і сучасність українського війська стало можливим завдяки Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України. Дякуємо за змістовну екскурсію.