ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Вітаємо найкращих!

28 листопада 2023


Будь-яка людина прагне визнання та перемоги. Олімпіади, конкурси, змагання дозволяють спробувати свої сили, розкрити талант. Так студенти обліково-фінансового відділення коледжу змагалася за зовнішню винагороду – найкращий результат, та внутрішню – почуття впевненості у собі, задоволеність від досягнутого. Вітаємо студентів 2 курсу обліково-фінансового відділення спеціальності «Облік і оподаткування», які досягли неймовірних результатів та стали переможцями олімпіади зі статистики:
Шевчун Тетяна – І місце
Рябченко Олександра – ІІ місце
Білоцерківська Анна – ІІІ місце
Вітаємо студентів 3 курсу обліково-фінансового відділення спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які вибороли перші місця, вирішуючи завдання олімпіади з планування та організації діяльності підприємства:
Шайбелев Іван – І місце
Горбань Вероніка – ІІ місце
Фоменко Лада – ІІІ місце
Вітаємо студентів 3 курсу обліково-фінансового відділення спеціальності «Облік і оподаткування», які стали найкращими економічними аналітиками та довели це високими балами, приймаючи участь в олімпіаді з економічного аналізу:
Кулішенко Анна – І місце
Деркач Вікторія – ІІ місце
Кузнєцова Кіра – ІІІ місце
Бажаємо переможцям олімпіад та всім учасникам ніколи не зупинятися на досягнутому, невпинно рухатися вперед та підкорювати вершини, незважаючи на труднощі та проблеми, які незмінно виникають, якщо діяти.