ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Волонтерство в Україні як складова Перемоги

05 грудня 2023


5 грудня світ вшановує мільйони волонтерів за їхній внесок у покращення світу та підтримку людей, що потребують допомоги. До Міжнародного дня волонтерів зі студентами першого курсу 611 і 711 груп була проведена виховна година «Волонтерство в Україні як складова Перемоги»

         Свято було встановлене Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році з метою привернути увагу до руху волонтерства і його значення для розвитку свідомого суспільства. Волонтерство в Україні – каталізатор соціальних змін, феномен, яким захоплюються у всьому світі.

         Волонтерство в Україні стало не лише явищем соціальної активності, але й однією з ключових складових національної Перемоги. Цей рух визначається глибоким патріотизмом та вірою в зміцнення і перемогу України.

         Позаду майже 2 роки повномасштабного вторгнення російської федерації, головним словами нашої країни стали «героїзм» та «незламність». Символом війни став пошук рішень в абсолютно різних і непередбачуваних обставинах. Уособленням тих, хто завжди знаходить вихід з будь-якої ситуації, став український волонтер. Кожний українець став волонтером у складний для держави і суспільства час. Волонтерство – це дієвий механізм підтримки збройних сил України, який забезпечує частини на перших лініях необхідними ресурсами і психологічна підтримка наших військових, і допомога постраждалим внаслідок військового конфлікту, допомога при відновленні зруйнованих міст і селищ.

         Волонтерство в Україні – моральна душа нації. Це доказ того, що об’єднане суспільство здатне впливати на перебіг історії. Це – ключовий елемент у будівництві сильної, стійкої і незалежної України.