ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Всесвітній день навколишнього середовища

05 червня 2023


Не дивлячись на існування у нашому коледжі підготовки студентів за спеціальністю “Екологія”, здобувачі освіти інших фахів вивчають дисципліни, що пов’язані з нею.  

Протягом семестру, студенти 3 курсу правового відділення вивчали дисципліну “Екологічне право”, по завершенню якої склали залік. Завдяки вивченню предмету, студенти опанували основи законодавства, що стосуються екології на державному та міжнародному рівні. Навчання супроводжувалося розглядом кодексів, законів, змістовними модуль-уроками та тестами у віртуальному навчальному середовищі коледжу, аналізом судових рішень та іншими видами робіт. 

З викладачем Бутенко Л.Г., студенти часто приєднуються до різноманітних конференцій, вебінарів з обговоренням екологічних питань. На одній із таких зустрічей з провідним інженером техногенної екологічної безпеки і розробки режимів регіон.офісу водних ресурсів у Сумський області А.С. Анісімовою розбирали проблеми охорони вод. Також були присутніми на презентації путівника «Шлях: мережа інформаційно-рекреаційних центрів природно-заповідних територій на північному сході України» та на інших цікавих заходах. 

Паралельно навчальним дисциплінам, у студентів завжди є можливість отримати неформальну освіту, що переплітається із темою екології. Як приклад, курси: “Зелене світло для Землі”, “Побутові відходи – дій зараз” тощо. Наразі наш колледж бере участь у курсі “Основи екологічної безпеки та кліматичної політики ЄС”, що проходить в рамках проєкту “EUCLead”. 

Отже, наш коледж піклується про стан навколишнього середовища, виховуючи турботливе ставлення до довкілля.