ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Всеукраїнський День психолога

24 квітня 2023


Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

23 квітня людство святкувало Всеукраїнський День психолога. З нагоди цього свята у коледжі був проведений предметний захід із психології з метою реалізації психологічного супроводу; збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу студентів; згуртування колективу, створення позитивного емоційного настрою в учасників освітнього процесу. Зі студентами 2 курсу було проведено захід «Психологія кольору». В якому охоплені різні види практичної діяльності, за допомогою наступних інструментів: презентація, тренінгові заняття, розповідь, практичне завдання.

Перед початком заняття студентам була запропонована скринька передбачень, з якої кожен міг вибрати мудре повчання або цікаве передбачення. Девіз дня: «Пізнай себе – і ти пізнаєш світ»  булореалізовано через «Калейдоскоп настрою», учасники обирали  кольоровий смайлик відповідно до свого настрою.

Конференція «Психологія кольору. Веселковий тонік», розповідає про те, що з самого народження кожного з нас оточують кольори, що виявляють вплив на організм, нервову систему та психіку людини, налаштовуючи її на взаємодію з оточуючим світом. Колір притягує нас і до нас. Ефективним методом впливу кольору на організм особистості з метою відновлення його нормальної життєдіяльності є кольоротерапія. Автопортрет групи є одним з найефективніших методів розкриття особистостей. Допомагає визначити психологічний стан дітей, виявити їх переживання і актуальні аспекти самосвідомості, розкрити потенційні можливості. Тому студенти працювали над створенням цього шедевру. Для зняття психоемоційної напруги був проведений тренінг «Ти – особливий», метою якого було зформувати в студентів життєві навички, позитивну самооцінку, прагнення до самовдосконалення, розвивати вміння працювати в команді, поважати особисті якості інших людей.

Разом зі студентами ми ще раз довели собі, що світ психології надзвичайно цікавий та пізнавальний. Вивчаючи його, ми в першу чергу пізнаємо та розкриваємо себе, взаємодіємо з іншими та знаходимо свою індивідуальність серед кольорів буденності. Тож, прокидаючись кожного ранку, ми вправі самі обирати колір дня та будувати власне життя з неповторних та різноманітних відтінків сьогодення!