ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Випуск 2023

29 червня 2023


26 та 27 червня відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра випускникам коледжу. Омріяні дипломи отримали 40 випускників правового відділення та 62 – обліково-фінансового відділення.

Вручення дипломів випускникам розпочалося з хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників і захисниць, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, ціною власного життя наближаючи перемогу, а також усіх українців, чиє життя забрала війна. Вітальні слова директора та завідуючих відділеннями з побажаннями реалізувати мрії, задуми та застосувати здобуті під час навчання знання; слова подяки випускників класним керівникам за підтримку, а викладачам – за знання; батьківські настанови дорослим діткам, слова вдячності випускникам, які в лавах Збройних Сил стали на захист України – все традиційно у дружній коледжанській родині!

Вітаємо наших випускників із отриманням першого в їх житті диплома! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до професійного становлення!

Любі випускники, нехай щастить на життєвому шляху!