ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Захист курсових робіт

15 квітня 2024


Курсова робота – є одним з найважливіших видів самостійної роботи студентів. У процесі її написання під керівництвом викладача студенти опановують методи та набувають вміння проведення наукового дослідження.
Усний захист курсової роботи, її представлення та демонстрація – важливий етап навчання в коледжі і, як показує практика, успішний виступ може покращити оцінку, навіть якщо в роботі є певні недоліки. Вміння довести свою точку зору, її обгрунтувати, довести глибину розуміння проблемного питання дозволяє комісії побачити ступінь освоєння студентом матеріалу та чи здатний він критично мислити.
12 квітня відбувся захист курсових робіт з економічного аналізу у студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Всі підготовлені курсові роботи успішно пройшли перевірку на плагіат за допомогою спеціального програмного продукту StrikePlagiarizm. Готувалися, хвилювалися, тремтіли… Комісія у складі Олени Скопової та Оксани Неженець гідно оцінили доповідачів, які представляли свої дослідження.
Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, рухатися тільки вперед, невичерпної енергії та подальших наукових здобутків.