ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Зустріч через 40 років

21 січня 2020


18 травня у коледжі відбулася зустріч випускників 1973 року спеціальностей «Зоотехнія» та «Агрономія». Дуже емоційним виявися момент, коли гості лише збиралися біля навчального корпусу. Присутні із тривого і цікавістю намагалися впізнати тих, хто підходив.

У ході заходу випускникам запропонували оглянути матеріальну базу коледжу та презентували основні напрямки діяльності навчального закладу на сучасному етапі. Гості з приємністю відмітили те, що коледж «крокує у ногу» з часом і використовує значну кількість технічних та методичних новинок у системі освіту без освоєння яких неможливо підготувати сучасного фахівця для агропромислового комплексу України.

Хвилю споминів у присутніх викликала презентація присвячена їх студентським рокам. Кожен із випускників розповів як склалося його життя, які його досягнення на професійній ниві. Зокрема слід відмітити директора СФГ «Мирослава» М.П. Кутопа, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Г.М. Гребеник, директор ПП «Аграрні інвестиції» О.М. Жибик, заступник директора ТОВ АФ «Лан» Г.І. Погребицька та інші.