ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Зустріч з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Сумській області

28 лютого 2024


Практична складова освітнього процесу є фундаментом для підготовки першокласних фахівців у будь-якій галузі знань. 27 лютого  студенти 3 та 4 курсів  спеціальності «Право» мали нагоду поспілкуватися з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Сумській області Тетяною МИРОНЕНКО.

Студенти прослухали гостьову лекцію на тему «Омбудсман України» та ознайомилися із основними  аспектами діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його регіональних представників, головною метою діяльності яких є захист прав і свобод людини і громадянина та запобігання порушенням прав і свобод людини і громадянина чи сприяння їх поновленню.

Під час заходу Тетяна Євгенівна акцентувала увагу на порушеннях прав людини в умовах воєнного стану та на проблему різних проявів дискримінації в сучасному суспільстві.

Студенти також мали змогу ознайомитися із міжнародними проєктами, що реалізуються за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, так як на заході була присутньою експерт проєкту «Зміцнення інституційної спроможності системи прав дітей» Антоніна ДРИГА.

Особливу увагу було приділено питанню соціальної значущості для студентів-правників їхньої майбутньої професії та особливі виклики, які постануть перед ними як фахівцями в складний для України час. Адже сьогодні вони – студенти-юристи, вже завтра стоятимуть на варті захисту прав свобод людини і громадянина.