ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Зустріч зі стейкхолдерами

01 березня 2024


Отримання відгуків, пропозицій від стейкхолдерів є необхідною складовою системи забезпечення якості освітнього процесу, що досягається через отримання від усіх зацікавлених сторін пропозицій та зауважень до освітньо-професійної програми.

На розширеному засіданні ЦК правових і гуманітарних дисциплін відбулося обговорення проєкту ОПП Право разом зі стейкхолдерами.

На зустріч завітали к.ю.н., доцент кафедри приватного та соціального права, заступник декана юридичного факультету СНАУ Марина Кузнецова, заступник директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Наталія Шестерніна, адвокат Віктор Стеценко, випускниця 2020 року Анастасія Марченко, представники студентської спільноти: Анастасія Похилько, Єлизавета Єрємеєва, Софія Глазько, Софія Карпенко, Сніжана Попельнюшенко.

Під час засідання учасники ґрунтовно проаналізували фахові компетентності та результати навчання майбутніх правників, обговорили складові освітніх обов’язкових та вибіркових компонентів, ресурсне забезпечення реалізації ОПП, удосконалення якості підготовки та можливостей працевлаштування випускників на ринку праці в умовах сьогодення. За результатами обговорення вирішено продовжувати тісну співпрацю з роботодавцями та випускниками минулих років щодо їх залучення до освітнього процесу.

Циклова комісія висловлює щиру вдячність стейкхолдерам за змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення професійної підготовки фахових молодших бакалаврів у галузі права.